Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  ART / Watercolor paintings & Drawings / Watercolour 13185065



*

nr 1318 5065


WATERCOLOUR

Axel Dahlström, Visby, 1900, subject. 35x25 cm,


Axel Dahlström, Visby, 1900, Motivet. 35x25 cm. Signerad


Estimate:

300

Sold:

SEK 200

Auction date:

Monday April 6 2020
at 18:33:21


  • Bid history
Time Bidder Bid
5/4 09:15:03 1      150 kr
6/4 13:23:50 2      Vinnande bud


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller axel dahlström motivet vattenfärg visby




Ladda ner broschyr