ART / Lithographs / Litograph in colors 14776287
nr 1477 6287
Berndt-Rune Jäverbrant
(f. 1941), Sverige
Berndt-Rune Jäverbrant (b. 1941), Sweden. Stockholmsmotiv "Gamla Stan", signed, och numbered 156/325, litograph in colors, Image dimensions: 23x44 cm, yttermått inklusive ram 42x61 cm,
LITOGRAPH IN COLORS, Stockholmsmotiv "Gamla Stan", Signerad, och numrerad 156/325, Färglitografi, bildmått: 23x44 cm, yttermått inklusive ram 42x61 cm
Monday July 4 2022
at 20:33:17
Berndt-Rune Jäverbrant
Read more about Berndt-Rune Jäverbrant