BELYSNING / Bordslampor / Bordslampa 15539350
nr 1553 9350
Bordslampa
metall, emaljskärm, ställbar. Höjd: 40 ca
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 31 juli 2023
kl 20:37:21
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)