ART / Lithographs / Litograph in colors 13857141
nr 1385 7141
Björn Lindroth
(1931-1999), Sverige
Björn Lindroth (1931-1999), Sweden. "Lådor vid havet". Signed, numbered 16/40. Subject: 31x41, outer dimensions including frame: 46x55,
LITOGRAPH IN COLORS, "Lådor vid havet". Signerad, numrerad 16/40. Motivet: 31x41, yttermått inklusive ram: 46x55 cm
Björn Lindroth, Swedish painter, born 1931, dead 1999.
SEK 250
Monday Mars 22 2021
at 18:48:04
150 kr
200 kr
Björn Lindroth
Read more about Björn Lindroth