ART / Oil paintings / Oil painting 13141440
nr 1314 1440
OIL PAINTING
unidentified artist. Dansande kvinna. Signed. Olja på papper. Subject: 38x24 cm,
Oidentifierad konstnär. Dansande kvinna. Signerad. Olja på papper. Motivet: 38x24 cm
600
SEK 300
Monday Mars 23 2020
at 18:27:25
23/3 17:10:55