KONST / Litografier / Serigrafi 14177120
nr 1417 7120
Lars Melander
(f. 1939), Sverige
Serigrafi, "Vattenspegling". Signerad, numrerad 149/260. Bildmått: 45x30 cm, yttermått inklusive ram. 59x40 cm
Lars Melander, född 1939 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
300 kr
Såld:
400 kr
måndag 6 september 2021
kl 20:42:51
250 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr
Lars Melander
Läs mer om Lars Melander