KONST / Litografier / Litografier 9535217

nr 953 5217

Ursula Schütz

(f. 1935), Sverige

Litografier, 2 st. Ursula Schütz, numrerade och signerade, motivet: 24x24 + 20x20

Ursula Schütz-Stenqvist, tysk-svensk bildkonstnär född 1935 i Nürnberg.

Utrop:

600 kr

måndag 6 april 2015
kl 18:47:50

Ursula Schütz

Läs mer om Ursula Schütz