ART / Lithographs / Litograph in colors 13988138
nr 1398 8138
Kaj Bernstone
(f. 1946), Sverige
Kaj Bernstone (b. 1946), Sweden. Låda med äpplen. Signed, numbered 105/290, unframed. Subject: 38x41 cm, unframed, sheet: 45x50 cm,
LITOGRAPH IN COLORS, Låda med äpplen. Signerad, numrerad 105/290, oramat löst blad. Motivet: 38x41 cm, oramat löst blad, bladets mått: 45x50 cm
Kaj Bernstone, born 1946, Swedish painter.
SEK 450
Monday May 24 2021
at 18:12:58
100 kr
400 kr
300 kr
350 kr (Robot)