ART / Lithographs / Litograph in colors 7753685
nr 775 3685
LITOGRAPH IN COLORS (F)
Anders Dahl, 275/275, sheet: 61x22,
Anders Dahl, 275/275, bladets mått: 61x22
1000
SEK 350
Monday September 3 2012
at 17:00:52
2/9 19:59:09
300 kr
3/9 16:52:36