ART / Lithographs / Silk screens 12354390
nr 1235 4390
SILK SCREENS
2 pcs. Richard Rya, Manhattan, numrerade och signerade, sheet: 34x58,
2 st. Richard Rya, Manhattan, numrerade och signerade, bladets mått: 34x58
400
SEK 150
Monday February 18 2019
at 18:20:41
18/2 15:36:31
100 kr
18/2 18:15:41