ART / Lithographs / Litograph 7267079
nr 726 7079
LITOGRAPH (F)
M. Flygelius, town scene, 207280, subject size: 51x43,
M. Flygelius, stadsmotiv, 207280, motivets mått: 51x43
300
SEK 250
Monday November 21 2011
at 18:46:25
100 kr
200 kr