ART / Lithographs / Litographs in colors 12837049
nr 1283 7049
Ingrid Roth
(f. 1958), Sverige
2 pcs. Ingrid Roth (b. 1958), Sweden. Signerade och numrerade, sheet: 41x43+ 39x51,
LITOGRAPHS IN COLORS, 2 st. Signerade och numrerade, bladets mått: 41x43+ 39x51 cm
Ingrid Roth, Swedish painter, born 1958.
800
SEK 700
Monday October 21 2019
at 20:11:29
2/10 13:55:02
600 kr
20/10 12:54:18
- Thema-auction
Oct 21
Read more about Grafik