KONST / Litografier / Färglitografi 16914285
nr 1691 4285
Färglitografi
Raoul Dufy (1877-1953), Frankrike. Signerad, numrerad 10/200, stämpel. Färglitografi, bildmått: 23x28 cm, yttermått inklusive ram: 35x39
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 31 mars 2025
kl 20:00:12
31/3 13:32:44