ART / Lithographs / Litograph in colors 13803307
nr 1380 3307
LITOGRAPH IN COLORS
Pierre Pages. Signed, numbered 66/175, Paris. Subject: 33x44, yttermått inklusive ram: 43x56, glass damage.
Pierre Pages. Signerad, numrerad 66/175, Paris. Motivet: 33x44, yttermått inklusive ram: 43x56 cm
Condition: skadat glas
Monday February 22 2021
at 18:25:56