ART / Oil paintings / Oil painting 12757381

nr 1275 7381

OIL PAINTING

Hj Andersen, blommotiv. Oil on canvas, signed, 45x37 cm,

Hj Andersen, blommotiv. Olja på duk, signerad, 45x37 cm

Withdrawn

Monday September 16 2019
at 19:11:45