ART / Watercolor paintings & Drawings / Watercolour 5623199

nr 562 3199

WATERCOLOUR

Lenght: ()

signerad 1800-tal, England, motiv från Wales, 34x25

300

SEK 300

Monday January 26 2009
at 19:52:55

26/1 18:33:49 1      Vinnande bud