KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13464055

nr 1346 4055

Blandteknik

Oidentifierad konstnär. Stadsgården med utsikt mot Slussen. Monogramsignerad, bär signatur HL. Ca 24x32 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 7 september 2020
kl 20:50:43