FURNITURE / Chairs and Stools / Chairs 13789111
nr 1378 9111
CHAIRS
one pair, 1800-tal provinsarbete, sitthöjd: ca 45 cm, wear, lagade, renoverade.
ett par, 1800-tal provinsarbete, sitthöjd: ca 45 cm
Condition: slitage, lagade, renoverade
700
SEK 400
Monday February 15 2021
at 18:45:39
300 kr
350 kr