ART / Lithographs / Giclée 14097018
nr 1409 7018
Anita Paulsson
(f. 1942), Sverige
Anita Paulsson (b. 1942), Sweden. Sweden. "Längtan". Signed, numbered 9/30. Subject: 39x27 cm, med passepartout, unframed,
Gicléetryck, Sverige. "Längtan". Signerad, numrerad 9/30. Motivet: 39x27 cm, med passepartout, oramad
Anita Paulsson, Swedish painter born 1942.
Monday August 2 2021
at 19:22:03