KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 6252429

nr 625 2429

Gravyr

1800-tal, Konsert i det fria, 19 x 33

Utrop:

100 kr

Såld:

300 kr

måndag 22 februari 2010
kl 18:51:42

21/2 20:39:24 1      250 kr
21/2 22:57:57 2      Vinnande bud