ART / Watercolor paintings & Drawings / Watercolour 13196337

nr 1319 6337

WATERCOLOUR

unidentified artist. Antique, Biblisk scen. Akvarell på papper, subject: 21x25,

Oidentifierad konstnär. Antik, Biblisk scen. Akvarell på papper, Motivet: 21x25 cm. Ej signerad

1500

SEK 1100

Monday April 13 2020
at 20:49:30

11/4 13:25:35 1      1.000 kr
13/4 20:44:29 2      Vinnande bud