ART / Lithographs / Silkscreen 7473294
nr 747 3294
SILKSCREEN (F)
efter Picasso, subject size: 55x44,
efter Picasso, motivets mått: 55x44
1500
SEK 700
Monday Mars 19 2012
at 19:08:01
19/3 12:36:27