ART / Lithographs / Litograph 9344291
nr 934 4291
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Peter Dahl (b. 1934), "Grönlund krog och bal", sheet: 30x43, damaged by damp, unframed.
LITOGRAPH, Peter Dahl (f. 1934), "Grönlund krog och bal", bladets mått: 30x43
Condition: fuktskadad, oramad
Peter Dahl, Swedish painter born 1934, dead 2019.
Withdrawn
Monday January 12 2015
at 18:29:07
Jan 12
e-auktion
Read more about e-auktion
Peter Dahl (f. 1934)