ART / Lithographs / Litographs in colors 9287103
nr 928 7103
LITOGRAPHS IN COLORS
2 pcs. Björn Larsson, birds, signerade och numrerade, subject: 51x37 + 37x51,
2 st. Björn Larsson, fåglar, signerade och numrerade, motivet: 51x37 + 37x51
600
SEK 350
Monday December 1 2014
at 19:44:11
100 kr
300 kr