ART / Etchings etc / Etching 13535153

nr 1353 5153

ETCHING

unidentified artist. Signed, 1977, 8/13, "Jerusalem", 26x20,

Oidentifierad konstnär, 1977,. Signerad, numrerad 8/13, "Jerusalem", 26x20 cm

Monday October 12 2020
at 20:13:59