KONST / Litografier / Färglitografi 7832161

nr 783 2161

Måns Heidvall

(f. 1951), Sverige

Färglitografi, Mats Heidvall, kompositon, 1/150, signerad -95, 57x39

Måns Heidvall, svensk bildkonstnär född 1951.

Utrop:

400 kr

Såld:

650 kr

måndag 15 oktober 2012
kl 19:04:42

Måns Heidvall

Läs mer om Måns Heidvall