Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  ART / Watercolor paintings & Drawings / Mixed media 14733251



*

nr 1473 3251


MIXED MEDIA

unidentified artist. Mytologiskt motiv. Signed. Mixed media, Image dimensions: 41x58 cm, outer dimensions including frame: 54x72 cm,


Oidentifierad konstnär. Mytologiskt motiv. Signerad. Blandteknik, bildmått: 41x58 cm, yttermått inklusive ram: 54x72 cm


Droit De Suite

Yes

Estimate:

500

Sold:

SEK 100

Auction date:

Monday June 6 2022
at 20:22:45


  • Bid history
Time Bidder Bid
5/6 16:18:16 1      Vinnande bud


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik mytologiskt motiv vattenfärg
  • 7048 WATERCOLOUR
    unidentified artist. No signature, "Eva den mondän..//
    Present: SEK 100

    Auction ends
    this Monday
    19 jan at 18:49
  • 6381 WATERCOLOUR
    Olof Walfrid Nilsson (1868-1956). Coastal scene. S..//
     

    Auction ends
    this Monday
    19 jan at 20:22
  • 6578 WATERCOLOUR
    Siri Magnus-Lagercrantz (1875-1944), Sweden. No si..//
     

    Auction ends
    this Monday
    19 jan at 20:22




Ladda ner broschyr