ART / Lithographs / Litograph in colors 13955534
nr 1395 5534
Hans Viksten
(1926-1987), Sverige
Hans Viksten (1926-1987), Sweden. "Livsvandrare". Signed, numbered 89/460, dated -76, 40x53, outer dimensions including frame: 52x66,
LITOGRAPH IN COLORS, "Livsvandrare". Signerad, numrerad 89/460, daterad -76,40x53, yttermått inklusive ram: 52x66 cm
Hans Viksten, Swedish painter, born 1926, dead 1987.
SEK 250
Monday May 3 2021
at 18:48:16
100 kr
200 kr