KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13977154
nr 1397 7154
Blandteknik
Asien, Ämbetsman, 25x17, yttermått inklusive ram: 36x27 cm. Ej signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 17 maj 2021
kl 18:43:08
150 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr