ART / Oil paintings / Oil painting 17177257

nr 1717 7257

OIL PAINTING

W. Sjöholm. Signed, båtar vid hus. Oil on canvas, 46x54 cm, outer dimensions including frame: 61x70,

W. Sjöholm. Signerad, båtar vid hus. Olja på duk, 46x54 cm, yttermått inklusive ram: 61x70 cm

SEK 100

Monday August 18 2025
at 19:22:01

17/8 12:54:04 1      Vinnande bud