FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Cupboard 8527137

nr 852 7137

CUPBOARD

Med lådinredning, mahogany, length: 65 cm, width: 38 cm, height: 92 cm, topp med skador & slitage.

Med lådinredning, Mahogny, längd: 65 cm, djup: 38 cm, höjd: 92 cm

Condition: topp med skador & slitage

600

SEK 1600

Monday October 14 2013
at 18:12:37