KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8192336
*
nr 819 2336
Blandteknik
2 st, Porträtt, , omkring 1900, motivets mått: 53 x 42
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
Sista tid för bud online:
måndag 8 april 2013
kl 19:39:16
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
6/4 14:20:11
1
700 kr
8/4 12:39:10
2
200 kr
8/4 18:37:40
3
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik porträtt porträttmåleri vattenfärg
-
7080 Blandteknik
2 st, Indien, Erotiska motiv, yttermått inklusive ..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 18:59
-
6565 Blandteknik
Signerad Roupé, daterad Fogdö 1934. Blandteknik, b..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 20:03
-
6402 Blandteknik
Silvére Croix. Signerad, daterad - 61, porträtt, m..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 19:12
*
Blandteknik
nr 819 2336
Blandteknik
2 st, Porträtt, , omkring 1900, motivets mått: 53 x 42
| Utrop: | 800 kr |
|---|---|
| Såld: | 800 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 8 april 2013 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 6/4 14:20:11 | 1 | 700 kr |
| 8/4 12:39:10 | 2 | 200 kr |
| 8/4 18:37:40 | 3 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik porträtt porträttmåleri vattenfärg
-
7080 Blandteknik
2 st, Indien, Erotiska motiv, yttermått inklusive ..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 18:59 -
6565 Blandteknik
Signerad Roupé, daterad Fogdö 1934. Blandteknik, b..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 20:03 -
6402 Blandteknik
Silvére Croix. Signerad, daterad - 61, porträtt, m..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 19:12



