KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12815063
nr 1281 5063
Oidentifierad konstnär. Signerad. Olja på pannå, 54x44 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 14 oktober 2019
kl 18:33:34
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)