KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12815063

nr 1281 5063

Oidentifierad konstnär. Signerad. Olja på pannå, 54x44 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 14 oktober 2019
kl 18:33:34