MISCELLANEOUS / Mirrors / Mirror 10123128

nr 1012 3128

MIRROR

Gustavian style, height: 105 cm, wear, damages.

Gustaviansk stil, höjd: 105 cm

Condition: slitage, skador

600

SEK 600

Monday January 18 2016
at 18:04:10

Den Gustavianska stilen