ART / Lithographs / Litographs in colors 12916171
nr 1291 6171
LITOGRAPHS IN COLORS
92 pieces, swedish birds, von Wright, 190-1929, sheet: 27x37,
92 st, Svenska fåglar, von Wright, 190-1929, bladets mått: 27x37 cm. Ej signerad
1500
SEK 1000
Monday November 25 2019
at 20:05:10
25/11 19:59:39