KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13714033
nr 1371 4033
Anna Billing
(1849-1927), Sverige
Akvarell, Björkar vid sjö, Signerad. Motivet: 19x12 cm
Anna Billing, svensk bildkonstnär född 1849, död 1927.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 11 januari 2021
kl 20:13:26
10/1 22:41:59