ART / Lithographs / Litograph 14632088
nr 1463 2088
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Lennart Rodhe (1916-2005), Sweden. Signed, numbered 23/30, dated -48, 'ombord'. Image dimensions: 43x28, outer dimensions including frame: 67x52,
LITOGRAPH, Signerad, numrerad 23/30, daterad -48, "ombord". Bildmått: 43x28, yttermått inklusive ram: 67x52 cm
2000
SEK 1900
Monday April 25 2022
at 19:10:38
1.600 kr
1.800 kr
- Thema-auction
Apr 25
Read more about Grafik
Lennart Rodhe
Read more about Lennart Rodhe