KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14252957

nr 1425 2957

Agnes Ahlberg

(1896-1972), Sverige

Oljemålning, Monogramsignerad AA, Hus i landskap. Olja på pannå, 32x37, yttermått inklusive ram: 41x47

Utrop:

600 kr

Såld:

250 kr

måndag 18 oktober 2021
kl 20:52:48

Agnes Ahlberg

Läs mer om Agnes Ahlberg