FURNITURE / Chairs and Stools / Bench 15851028
nr 1585 1028
BENCH
Lars Larsson. Sittdyna i skinn. Brännstämplad, dated 1968. Length: 80 cm, width: 49 cm, height: 47 cm inkl dyna,
Lars Larsson. Sittdyna i skinn. Brännstämplad, daterad 1968. Längd: 80 cm, djup: 49 cm, höjd: 47 cm inkl dyna
4000
SEK 3200
Monday December 11 2023
at 20:56:12
11/12 20:46:06
3.000 kr
11/12 20:51:13
- Klassiska
Dec 11
Klassiska
Read more about Klassiska