ART / Lithographs / Litographs in colors 9755423
nr 975 5423
Kaj Bernstone
(f. 1946), Sverige
2 st. Kaj Bernstone (b. 1946), Stockholmsmotiv, numrerade och signerade, motivet: 28x18,
LITOGRAPHS IN COLORS, 2 st. Kaj Bernstone (f. 1946), Stockholmsmotiv, numrerade och signerade, motivet: 28x18
Kaj Bernstone, born 1946, Swedish painter.
800
SEK 500
Monday August 24 2015
at 18:29:44
350 kr
400 kr
500 kr
- Thema-auction
Aug 24
Stockholmsmotiv
Read more about Stockholmsmotiv