KONST / Oljemålningar / Oljemålning 4515330
nr 451 5330
1800-tal, "Luta spelande yngling" 20x30 (dukskador)
Utrop:
300 kr
Såld:
750 kr
måndag 12 februari 2007
kl 17:46:05
650 kr
350 kr
450 kr
550 kr
650 kr
700 kr