ART / Sculptures and works of art / Sculpture 12987031

nr 1298 7031

SCULPTURE

unidentified artist, 'På väg hem efter festen' brons, monogramsignerad och numbered IV/IV. Height: 67,

Oidentifierad Konstnär, "På väg hem efter festen" brons, monogramsignerad och numrerad IV/IV. Höjd: 67

Yes

3000

SEK 2600

Monday December 16 2019
at 20:09:15

16/12 20:04:14 1      Vinnande bud
16/12 20:06:41 1      justering av budtak