ART / Watercolor paintings & Drawings / Akvarell + modevisningskatalog 9255039
nr 925 5039
Akvarell + modevisningskatalog
unidentified artist, Förlaga till Varuhuset Meets katalog "Meeths modevisning 1960" + katalog,
Oidentifierad konstnär, Förlaga till Varuhuset Meets katalog "Meeths modevisning 1960" + katalog
800
SEK 900
Monday November 17 2014
at 18:52:04
300 kr
350 kr
450 kr
500 kr (Robot)
600 kr
700 kr (Robot)
800 kr
- Thema-auction
Nov 17
50/60-tal
Read more about 50/60-tal