FURNITURE / Chairs and Stools / Chairs 10378140
nr 1037 8140
CHAIRS
4 pieces, 'Venus', Johanson Design, Markaryd, underreden i metall, snurrbara, läderklädda sitsar, sitthöjd ca 48 cm, bruksslitage, repor.
4 st. 'Venus', Johanson Design, Markaryd, underreden i metall, snurrbara, läderklädda sitsar, sitthöjd ca 48 cm
Condition: bruksslitage, repor
3000
SEK 1500
Monday May 16 2016
at 19:57:23
16/5 14:34:52