ART / Lithographs / Graphic art 8269314
nr 826 9314
GRAPHIC ART (F)
efter Joan Miró, Femme et oiseau, subject size: 37x24,
efter Joan Miró, Femme et oiseau, motivets mått: 37x24
700
SEK 100
Monday May 13 2013
at 18:04:44
12/5 08:21:47