MISCELLANEOUS / Textiles & Vintage / Textiltavla 16773152

nr 1677 3152

Textiltavla

Anita Hedin, "Mörbylånga, Öland ". Signed, dated 1992 cm, outer dimensions including frame: 30x40,

Anita Hedin, "Mörbylånga, Öland ". Signerad, daterad 1992 cm, yttermått inklusive ram: 30x40 cm

Yes

600

SEK 600

Monday February 3 2025
at 19:47:02