KONST / Litografier / Färglitografi 12771272

nr 1277 1272

Färglitografi

3 st, Amaina, signerad. Motivet: 27x26 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 30 september 2019
kl 18:29:38

27/9 07:27:43 1      Vinnande bud