Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  ART / Watercolor paintings & Drawings / Mixed media 16924448



*

nr 1692 4448


MIXED MEDIA

Olle Hampers. Signed, roof tops, 17x15 cm, outer dimensions including frame: 32x26,


Olle Hampers, Signerad, Hustak, 17x15 cm, yttermått inklusive ram: 32x26


Droit De Suite

Yes

Estimate:

500

Auction date:

Monday April 7 2025
at 20:35:29


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik hustak olle hampers vattenfärg
  • 1005 MIXED MEDIA
    Lambert Werner (1900-1983), Sweden. Composition. S..//
     

    Auction ends
    in a week
    2 feb at 20:33
  • 9080 MIXED MEDIA
    Lennart Nyström (b. 1944), Sweden. Signed, dated 7..//
     

    Auction ends
    in a week
    2 feb at 19:22
  • 8084 GOUACHE
    Michael Näslund. Signed, 50x60 cm, outer dimension..//
     

    Auction ends
    in a week
    2 feb at 18:33




Ladda ner broschyr