ART / Lithographs / Litograph 7585182
nr 758 5182
LITOGRAPH (F)
Gustav Bolin, Fishing Hamlet, 27/100, subject size: 40x40,
Gustav Bolin, fiskeläge, 27/100, motivets mått: 40x40
SEK 100
Monday May 14 2012
at 19:46:42
13/5 21:40:34