KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckningar & akvareller 16635223
nr 1663 5223
Erik Hermansson
(1903-1976), Sverige
Teckningar & akvareller, Oramade lösa blad. Signerade
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 2 december 2024
kl 20:41:47
2/12 17:36:19
Erik Hermansson
Läs mer om Erik Hermansson